LEES MEER

Mijn loopbaan...

16 jaar PVV-lid.

18 jaar : VLD-lid.

2de plaats gemeenteraadsverkiezingen 8 oktober 2000
Verkozen tot gemeenteraadslid en fraktieleider VLD-Lommel met 630 stemmen.
5de opvolger Federale verkiezingen 18 mei 2003 : 6032 stemmen – niet verkozen
9de plaats verkiezingen Vlaams Parlement van 13 juni 2004 : 6020 stemmen – niet verkozen
Lijsttrekker VLD-Vivant Lommel voor de gemeenteraadsverkiezingen van 8 oktober 2006
2de plaats op de provincielijst voor de verkiezingen van 8 oktober

Ondervoorzitter VLD-Lommel
Bestuurslid VLD-provinciaal
Bestuurslid VLD kanton Neerpelt
Lid van Jong-VLD
Lid denktank Now-Li (Noord-Oost-West Limburg)
Lid commissie lokale economie, financiën, toerisme
Bestuurslid AGB Sport en Recreatie
Lid jong-VOKA